AllePorady – bezpłatne doradztwo dla sprzedawców na Allegro

Prowadzisz działalność na platformie Allegro i masz pytania dotyczące jej funkcjonowania, procesów rozliczeniowych, dobrych praktyk czy dostępnych funkcji? Może istnieją kwestie, których nie jesteś pewny i chciałbyś skonsultować się z innymi sprzedawcami na Allegro?

Nie ważne, czy masz proste czy skomplikowane pytania, zapraszamy do kontaktu z nami. Uruchomiliśmy darmowe konsultacje prowadzone przez doświadczonych sprzedawców i postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące cię pytania!

Jak zadać pytanie? To proste!

Możesz skontaktować się z nami przez następujące kanały:

  1. 💬 Czat: kliknij w okienko czatu w lewej dolnej i zadaj pytanie. Nasz konsultant pomoże Ci zrozumieć problem (w 90% przypadków odpisujemy w mniej niż 5 min)
  2. ✉️ Email: masz dłuższe pytanie i wolisz wysłać je za pomocą emaila. Zapraszamy do kontaktu na pomoc@allenarzedzie.pl
  3. 👍🏼 Facebook: zapraszamy do kontaktu na stronie: www.facebook.com/allenarzedzie

Pozostałe usługi

  • Kalkulator opłat i prowizji – Zastanawiasz się ile wyniesie rentowność twojej sprzedaży w zależności od szeregu czynników? Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalkulatorem prowizji: wersja demo (kliknij tutaj), dostępne subskrypcje: (kliknij tutaj)
  • Wyszukiwarka prowizji: szybko wyszukaj prowizję na Allegro przed i po zmianach w regulaminie w lutym bieżącego roku. Przejdź do wyszukiwarki: wyszukiwarka prowizji AlleNarzędzie
  • Grupa na Facebooku: zadaj pytanie w wąskiej grupie sprzedawców na Allegro: dołącz do grupy